Titles you rated
Vampire IdolRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Children of A Lesser GodRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0