Movies
Ratings
43
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5- Nintama Rantarou The MovieRated ★ 3.0
- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5