Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 4.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5