Series
Ratings
200
You and Everything ElseRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- S24 Hours MOVIE SERIESRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5