Series
Ratings
22
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MouseRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0