Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 5.0
Love Live! Superstar!!Rated ★ 5.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
VeepRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Talentless NanaRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Maria Watches Over UsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0