Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.0
ConcussionRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
JulesRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
The HouseRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0