Series
Ratings
48
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
This Is UsRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
KaosRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Husband's WomanRated ★ 3.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 4.5