Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Inland EmpireRated ★ 3.5- App the HorrorRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5