Movies
Ratings
129
The ClassicRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0