Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0