Movies
Ratings
507
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
MenRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0