Titles you rated
Ace of Diamond Act IIRated ★ 4.0- Major Season 6Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0