Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5