Series
Ratings
22- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0