Movies
Ratings
223
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Eternity and a DayRated ★ 3.5
My Little MonsterRated ★ 2.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0- Ah, Wilderness: Part 1Rated ★ 2.5
- Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 2.5
GintamaRated ★ 3.5
The BackwaterRated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 3.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
April BrideRated ★ 2.5