Titles you rated
TamiouRated ★ 2.5
Kiss that KillsRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Akihabara@DeepRated ★ 5.0