Titles you rated
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 4.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0