Movies
Ratings
182
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0