Titles you rated
Total EclipseRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 5.0