Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
PreyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
42Rated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.5