Movies
Ratings
333
DolittleRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
CamRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.0