Movies
Ratings
394
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5