Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5