Movies
Ratings
223
WonderRated ★ 4.0
Velvet BuzzsawRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The CommandRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
DreddRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0