Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Madam SecretaryRated ★ 3.5- Madam SecretaryRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0