Movies
Ratings
879
The TargetRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
The MartianRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 0.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 0.5- 28 Months LaterRated ★ 3.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.5
The Soul GuardiansRated ★ 1.0
Hostel: Part IIIRated ★ 2.0
CadaverRated ★ 1.0- Tales of the UnusualRated ★ 4.0
The UninvitedRated ★ 1.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0