Movies
Ratings
1185
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
SingRated ★ 1.5
Public EnemiesRated ★ 1.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Side EffectsRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.0