Movies
Ratings
55
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0