Movies
Ratings
80
Extreme JobRated ★ 5.0
Special ActorsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0