Series
Ratings
32
The Last CinderellaRated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
And, LiveRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
WomanRated ★ 5.0
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Don't Forget MeRated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5