Movies
Ratings
17
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Blue SkyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0