Movies
Ratings
284
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.5
Red CarpetRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
NeighborsRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 2.0