Titles you rated
The HolidayRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5