Movies
Ratings
154
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5