Titles you rated
Eye For An EyeRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 4.0