Movies
Ratings
445
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Land of BadRated ★ 3.0
Bob Marley: One LoveRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0