Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
OnimushaRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0