Titles you rated
HorimiyaRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
GOLDRated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0- The Quiz ShowRated ★ 4.0
- The Quiz ShowRated ★ 4.0
- Stand up!!Rated ★ 3.0