Movies
Ratings
255
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 3.5
Sweet NovemberRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5