Movies
Ratings
72
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0