Movies
Ratings
114
Hidden FiguresRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The HostRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.0
The Hurricane HeistRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0