Movies
Ratings
779
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Fair PlayRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5