Series
Ratings
69
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.5