Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- 배우반상회Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 0.5
Take 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.5
Serendipity's EmbraceRated ★ 1.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5