Movies
Ratings
179- WishRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0