Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0