Titles you rated
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5