Movies
Ratings
491
DerangedRated ★ 1.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
Green LanternRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 2.0
Batman & RobinRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
StargateRated ★ 4.0