Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 5.0
AsuraRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
The Greatest Gift of LifeRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
King of DesertRated ★ 4.0- The Elon Musk ShowRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
SilentRated ★ 4.5